Pentagon Think

Base

Name

siste mos

Location

BD

Bio

Ką tiksliai reiškia nusileidimas į nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę žaidžiant monopoliją? (Ir kiti būdai, kuriais neteisingai žaidėte monopoliją, dėl kurių tai užtrunka ilgiau)

Richardas G. klausia: Aš mačiau tiek daug skirtingų taisyklių, bet kas iš tikrųjų turėtų nutikti, kai nusileisite ant nemokamos automobilių stovėjimo aikštelės Monopolijoje?
Nedaugelis stalo žaidimų gali sukelti tokius argumentus kaip „Monopolis“. Nenuostabu, kad atsižvelgiant į žaidimo, kuriuo jis buvo grindžiamas, tikslą (žr .: Kas išrado monopoliją?) Buvo išsiųsti savo oponentą į vargšus namus, o jūs kaitinkitės didžiuliais malonumais turtas ir klestėjimas. Maždaug per aštuonerius dešimtmečius egzistavo žaidimas, todėl monopolijos taisyklės nelabai pasikeitė, bet kadangi visi „žino“, kaip reikia žaisti, tai, kaip žmonės iš tikrųjų žaidžia, pamažu skyrėsi nuo to, kas buvo tikrojoje taisyklių knygoje. kurios niekas niekada netrukdo skaityti, sako. Laukdami įvairių šeimos susitikimų, artėjančių šį atostogų sezoną, kuriame, be abejo, jus kada nors ištiks monopolijos žaidimas, šiame straipsnyje mes ištaisysime įvairius būdus, kuriuos tikriausiai buvote žaisdamas monopoliją neteisingai visą savo gyvenimą.
Pirmiausia, pagal taisyklių kopiją, įklijuotą į kiekvieną kada nors parduotą „Monopolio“ egzempliorių, „Free Parking“ nieko nedaro. Paprasčiausiai tai yra laisva vieta jūsų mažam automobiliui ar viešbučiui, kuriam priklauso kačių avataras, pailsėti, kol jie skaičiuoja nuomos pinigus.
Nepaisant to, kad ši taisyklė aiškiai rodoma kiekvienoje „Monopoly“ dėžutėje, Hasbro (žaidimo leidėjas) pareiškė, kad kasmet sulaukia šimtų klientų skambučių. (Kalbant apie mus, per septynerius metus, kai ši svetainė gyvavo, mums iki šiol šis klausimas buvo pateiktas tik tris kartus.)

https://parktronikai.webnode.com/

Location

BD

top